ملک و سرمایه گذاری در جزیره کیش

فروش ملک در کیش آپارتمان فوری

فروش ۶۰متر آپارتمان یکخواب/خوش نقشه/برج سینا

انتشار:

مشخصات اصلی

متراژ60 متر
اتاق1
سرویس2 سرویس
سن بنا-2
طبقه4
کل طبقات10

مشخصات ملک:
۶۰متر آپارتمان یکخواب
برج سینا شهرک صدف
نقشه مدرن و دلباز
کابینت و کمد دیواری فول
لوکیشن عالی دسترسی به مراکز خدماتی و بازار
لابی من ۲۴ ساعته‌
باشگاه بیلیارد و بدنسازی
=================
دفتر املاک دکاموند
مشاور شما راحمی
#خرید سرمایه گذاری کیش#خرید برج سینا صدف#خرید خانه شهرک صدف#خرید و فروش ملک جزیره کیش#فروش فوری

املاک دکاموند کیش، با دسترسی مستقیم به پروژه‌های خاص و همکاری با سازندگان معتبر جزیره، برترین فایل‌های خرید، فروش و سرمایه‌گذاری ملکی را در بهترین موقعیت‌های کیش با قیمت‌های رقابتی در اختیار شما قرار می‌دهد.

موقعیت مکانی ملک مسیریابی

قیمت کل
7,000,000,000تومان
قیمت هر متر
116,666,667تومان
فرشاد راحمی پور
مشاور املاک
فرشاد راحمی پور

اشتراک‌گذاری این آگهی

تایید حذف آگهی

آیا از حذف این آگهی مطمئن هستید؟ این عملیات غیرقابل بازگشت است.

متن توضیحات ( اختیاری )
پاسخ جمع 1+98 را در فیلد زیر بنویسید ↓

🔔 جهت خروج از سیستم بر روی دکمه زیر کلیک کنید ↓