ملک و سرمایه گذاری در جزیره کیش

امضای توافقنامه همکاری چهارجانبه کیش و ایروان

توافقنامه همکاری توسعه روابط فرهنگی، اقتصادی، تجاری، گردشگری و سرمایه گذاری بین کیش و ارمنستان، با رویکرد توسعه مشارکت‌های بخش خصوصی به امضا رسید.

سازمان منطقه آزاد کیش و اتاق بازرگانی ارمنستان با هدف سفر و آشنایی تور اپراتور‌های ارمنستان با کیش این توافقنامه را امضا کردند.

هیئت ۱۲ نفری از فعالان اقتصادی و گردشگری ارمنستان پس از تفاهم نامه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در سفر شهریور امسال به ارمنستان به همراه لیلیا گئورگیان مشاور رییس اتاق بازرگانی و موسس سازمان زنان کارآفرین ارمنستان و معاون بازرگانی "شرکت هواپیمایی ارمنی با هدف افزایش بررسی راه‌های افزایش روابط و همکاری‌های چند جانبه به جزیره کیش سفر کردند.

همکاری در خصوص توسعه روابط گردشگری کیش و ارمنستان با استفاده از ظرفیت‌های مشترک، توافقنامه با رویکرد ایجاد خط پروازی میان کیش و ایروان از بهار سال آینده، ایجاد زمینه توسعه سرمایه گذاری فعالان بخش خصوصی ارمنستان در کیش با هدف معرفی فرهنگ و آداب و رسوم مردم ارمنستان، ایجاد زمینه معرفی و تبلیغات کیش به عنوان یک مقصد گردشگری در ارمنستان و فراهم آوری توسعه تجارت میان ایران و ارمنستان با محوریت جزیره کیش از محور‌های مهم این توافقنامه است.

امضای توافقنامه همکاری چهارجانبه کیش و ایروان

بینش بیشتر

نام و نام خانوادگی *
شماره همراه: *
در خواست مشاوره در خصوص: *
متن توضیحات ( اختیاری )
پاسخ جمع 1+98 را در فیلد زیر بنویسید ↓

🔔 جهت خروج از سیستم بر روی دکمه زیر کلیک کنید ↓