ملک و سرمایه گذاری در جزیره کیش

برقراری پروازهای روزانه به مقصد کیش توسط هواپیمایی آسمان

محمد حسین یوسف پور با اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی شرکت هواپیمایی آسمان برای ارتقاء خدمت رسانی به کیشوندان و همچنین گردشگران تصریح کرد: همزمان با ایام چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با برنامه ریزی های صورت گرفته از سوی هواپیمایی آسمان، از هفته آینده شاهد برقراری پروازهای روزانه به مقصد کیش خواهیم بود.

وی تصریح کرد: پروازهای روزانه از مبدا تهران به مقصد کیش برنامه ریزی شده است و امیدواریم که بتوانیم تعداد پروازها را در هر روز افزایش دهیم. همچنین پروازهای مشهد – کیش و شیراز – کیش نیز برنامه ریزی صورت گرفته و در هر هفته سه روز به این پروازها اختصاص یافته است.

رئیس هیات مدیره هواپیمایی آسمان با اشاره به اینکه این اقدام با هدف توسعه گردشگری جزیره زیبای کیش و همچنین ارائه خدمات شایسته به کیشوندان انجام شده است، تصریح کرد: گردشگران و همچنین کیشوندان می توانند نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به ضرورت ارائه خدمات مطلوب به مسافران این مسیر پروازی، یک فروند هواپیمای بویینگ ۷۳۷ به مسیر تهران – کیش اختصاص یافته است.

یوسف پور همچنین یادآور شد: برای ارائه خدمت به ساکنان و گردشگران جزیره قشم نیز پرواز تهران – قشم چهار روز در هفته از سوی هواپیمایی آسمان برقرار شده است و انشالله با تقویت ناوگان شاهد برقراری پروازهای روزانه به جزیره قشم خواهیم بود.

برقراری پروازهای روزانه به مقصد کیش توسط هواپیمایی آسمان

بینش بیشتر

نام و نام خانوادگی *
شماره همراه: *
در خواست مشاوره در خصوص: *
متن توضیحات ( اختیاری )
پاسخ جمع 1+98 را در فیلد زیر بنویسید ↓

🔔 جهت خروج از سیستم بر روی دکمه زیر کلیک کنید ↓