ملک و سرمایه گذاری در جزیره کیش

برگزاری رالی تور گردشگری- خانوادگی به مقصد کیش

 استان البرز به عنوان یکی پشتازان و قطب ورزش موتور سواری و اتومبیلرانی کشور با هدف ایجاد روحیه نشاط، همدلی، شادابی اجتماعی و تحکیم بنیاد خانواده، تقویت فرهنگ رانندگی ایمن، توسعه فعالیت‌های اتومبیلرانی در کشور و معرفی قابلیت های خودروهای مسافرتی نسبت به برگزاری این رالی تور گردشگری- خانوادگی با همکاری معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش به مقصد این جزیره اهتمام ورزیده است.

کمپر و کاروان های ورودی به کیش با شعار” کیش بهشت خانواده ها” ضمن بازدید از مناطق گردشگری، جاذبه‌های متعدد تاریخی، طبیعی و فرهنگی به صورت نمادین به حرکت در آمده و رژه خودرویی را در سطح جزیره کیش به نمایش خواهند گذاشت.

توجه به آداب و رسوم مقاصد رالی، انجام بازی ها و مسابقات گروهی و خانوادگی، برگزاری رویدادهای فرهنگی و همگانی و دوره های آموزشی طبیعت گردی،گردشگری و امداد و نجات و مهارت های عمومی اتومبیلرانی از جمله مواردی است که در حاشیه این رالی تور گردشگری کمپر و کاراوان اجرا می شود.

خودروهای کاروان و کمپر در جزیره کیش تا ۲۳ دی در منطقه کلبه هور کیش مستقر خواهند شد.

بر اساس این گزارش رالی تورهای گردشگری کمپر و کاروان از جمله رالی تورهای مهیج و پرطرفدار هستند که به ویژه در سال های اخیر با استقبال شایان توجهی از سوی علاقه مندان مواجه شده است.

برگزاری رالی تور گردشگری- خانوادگی به مقصد کیش

بینش بیشتر

نام و نام خانوادگی *
شماره همراه: *
در خواست مشاوره در خصوص: *
متن توضیحات ( اختیاری )
پاسخ جمع 1+98 را در فیلد زیر بنویسید ↓

🔔 جهت خروج از سیستم بر روی دکمه زیر کلیک کنید ↓