ملک و سرمایه گذاری در جزیره کیش

تشکیل کنسرسیوم توسعه پایدار گردشگری با مشارکت جوامع صنوف کیش

رحیم سرهنگی در سومین نشست ستاد سفر‌های تابستانی کیش در جمع نمایندگان جوامع صنوف، معاونان گردشگری، توسعه مدیریت و فرهنگی اجتماعی سازمان و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش، از تدوین برنامه‌های راهبردی و خلاقانه با هدف رونق بخشی پایدار گردشگری بویژه در فصل تابستان خبر داد.

وی با اشاره به تشکیل کنسرسیوم توسعه پایدار گردشگری با مشارکت و نظارت سازمان منطقه آزاد کیش و مشارکت جوامع صنوف کیش، خاطر نشان کرد: ایجاد بستر لازم برای رونق گردشگری و هموار سازی جذب گردشگران داخلی و خارجی از اهداف اصلی کنسرسیوم است.

سرهنگی به ضرورت ایجاد انگیزه و مشوق سفر به کیش اشاره و تصریح کرد: کنسرسیوم توسعه پایدار گردشگری ظرفیت‌های بخش خصوصی و سازمان منطقه آزاد کیش را بهره‌ور و رونق گردشگری را تسهیل می‌کند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر اصلاح و ارتقاء شیوه خدمات رسانی، برخورد با متخلفان و با اشاره به بسترسازی سکوی گردشگری براساس نظرسنجی مردمی، گفت: فصل تابستان با کاهش ورود گردشگر، بهترین فرصت برای مراکز گردشگری در زمینه بازسازی و تجهیز مجموعه ها، آموزش کارکنان، اصلاح و ارتقاء خدمات رسانی است.

سرهنگی، برگزاری رویداد‌ها و جشنواره‌های جذاب فرهنگی، مذهبی و ورزشی با رویکرد ورزش‌های دریایی، جشنواره غذا و سنت ها، هفته فرهنگی استان‌ها و برپایی همایش‌ها و نمایشگاه‌های تخصصی را به عنوان مولفه‌های اصلی رونق گردشگری کیش عنوان کرد و خواستار تولید محتوا و برجسته سازی جاذبه‌های کیش برای بازار‌های هدف داخلی و خارجی و انتشار آن از طریق رسانه ملی، سکوهای نمایش خانگی و فضای مجازی شد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، توسعه همه جانبه و متوازن و فراهم کردن زیرساخت‌ها با اجرای برنامه‌های نوآورانه و خلاق را لازمه توسعه گردشگری کیش برشمرد و افزود: برای رونق گردشگری باید بخش‌های مختلف همگام با هم رشد کنند تا همزمان با اجرای برنامه‌های توسعه گردشگری، پاسخگوی نیاز‌های گردشگران وایجاد علاقه مندی برای سفر‌های مجدد مسافران بود.

سرهنگی از تشکیل کارگروه مذاکره با شرکت‌های هواپیمایی و سازمان هواپیمایی کشوری نیز خبر داد و گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی کیش، مذاکره با شرکت‌های هواپیمایی، وزارت راه و شهرسازی، سازمان هواپیمایی کشوری و تمام طرف‌های موثر در بهبود وضعیت پرواز‌ها را پیگیری می‌کنیم.

سومین نشست ستاد سفر‌های تابستانی کیش با هدف اجرای همکاری‌های مشترک بخش خصوصی و سازمان منطقه آزاد کیش در راستای تشکیل ستاد سفر‌های تابستانی و تحقق برنامه ها ادامه خواهد داشت.

تشکیل کنسرسیوم توسعه پایدار گردشگری با مشارکت جوامع صنوف کیش

بینش بیشتر

نام و نام خانوادگی *
شماره همراه: *
در خواست مشاوره در خصوص: *
متن توضیحات ( اختیاری )
پاسخ جمع 1+98 را در فیلد زیر بنویسید ↓

🔔 جهت خروج از سیستم بر روی دکمه زیر کلیک کنید ↓