ملک و سرمایه گذاری در جزیره کیش

ثبت سفارش خودرو‌های هیبریدی و برقی برای واردات به منطقه آزاد کیش

رحیم سرهنگی گفت: شرایط واردات خودروی ون به منطقه آزاد کیش فراهم شده است و با توجه به تغییر دستورالعمل‌ها، امکان ورود خودرو‌های هیبریدی و برقی وجود دارد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: دستورالعمل واردات خودرو به مناطق آزاد در بهمن سال گذشته ابلاغ شد و خودرو‌های وارداتی پس از کسب مجوز استاندارد، محیط زیست و پلیس راهور در کشور پلاک گذاری می‌شوند.

سرهنگی با اشاره به زمانبر بودن روند واردات خودرو به مناطق آزاد براساس دستوالعمل‌های جدید، گفت: برخی مسائل واردات به منطقه آزاد کیش و برخی نیز در خارج از منطقه آزاد است و در حوزه مسائل داخلی با هدف تسهیل فرایند واردات، آموزش، جذب سرمایه گذار و ثبت سفارش انجام شده است.

وی با اشاره به اهمیت اجرای سیاست‌های ابلاغی رهبر معظم انقلاب اسلامی در حوزه اقتصاد دریامحور گفت: بند‌های دو، چهار و شش سیاست‌های اقتصاد دریا محور به جزایر کشور اشاره مستقیم دارد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: در حوزه اقتصاد دریا محور، کیش دارای ظرفیت‌های بالای سرمایه گذاری است و در حوزه توسعه ورزش‌های دریایی و تکنولوژی‌های دریامحور سرمایه گذاری‌های خوبی انجام شده است.

رحیم سرهنگی گفت: درصدد هستیم با بهره گیری از ظرفیت‌های بخش خصوصی و ارائه مشوق‌ها بتوانیم از ظرفیت‌های بخش خصوصی بیش از پیش بهره برداری کنیم.

ثبت سفارش خودرو‌های هیبریدی و برقی برای واردات به منطقه آزاد کیش

بینش بیشتر

نام و نام خانوادگی *
شماره همراه: *
در خواست مشاوره در خصوص: *
متن توضیحات ( اختیاری )
پاسخ جمع 1+98 را در فیلد زیر بنویسید ↓

🔔 جهت خروج از سیستم بر روی دکمه زیر کلیک کنید ↓