ملک و سرمایه گذاری در جزیره کیش

خانواده‌های دارای کودک از کدام تفریح‌ آبی جزیره کیش استفاده کنند؟

تفریح‌های آبی مناسب برای کودکان بالای ۶ سال
اگر کودک بالای ۵ یا ۶ سال دارید، در صورتی که از تفریح‌های آبی ترس نداشته باشد، می‌توانید همراه کودک‌تان جت اسکی سوار شوید. همچنین می‌توانید با پاراسل، به همراه فرزندتان بر روی آب‌های خلیج فارس پرواز کنید. پدل بورد نیز تفریح 2 نفره‌ دیگریست که می‌توانید با کودک‌تان آن‌ را انجام دهید.

تفریح‌های آبی کم خطر برای کودکان زیر 6 سال
کودکان زیر 5 سال به علت ترس از هیجان‌ تفریح‌های آبی می‌توانند از تفریح‌های کم خطرتری مانند قایق سواری به همراه پدر و مادرشان استفاده کنند. اما بسیاری از تفریح‌های آبی مناسب برای کودکان در کیش، محدودیت سنی ندارند.

تفریح‌های آبی بدون محدودیت سنی برای کودکان
تفریح‌های آبی کیش مانند شنا در پلاژ، پارک‌های آبی و بادی و پارک دلفین، برای کودکان در تمام سنین جذاب هستند. در ادامه تفریح‌های این مکان‌ها برای کودکان شما را معرفی می‌کنیم.

فضاهای بازی مخصوص کودکان در پارک آبی اوشن
علاوه بر استخر موج که احساس حضور در دریا را به کودک شما می‌دهد، سرسره‌های مخصوص کودکان در راید برکو پارک آبی اوشن، مخصوص بچه‌ها طراحی شده‌اند. طوری که هیچ احساس نا امنی از بازی کودک‌تان در این سرسره‌ها نخواهید داشت. راید چالاب نیز سرسره‌های مخصوص کودکان دارد. یک سطل آب نیز که بعد از پر شدن، روی سر کودکان خالی می‌شود در این بخش قرار دارد. همچنین برای کودکان زیر 6 سال یک استخر با عمق 0.3 متر و برای کودکان بالای 6 سال و نوجوانان، یک استخر با عمق حداکثر 1.2 متر فراهم شده است.

منحصر به فرد بودن پارک آبی اوشن در ایران
در صورت سفر به کیش از شهرستان، به عنوان مثال اگر با تور کیش از رشت سفر کرده‌اید، تفریح در پارک آبی اوشن کیش را حتی در صورت نداشتن فرزند، در اولویت‌های خود قرار دهید. چرا که پارک آبی اوشن یکی از خاص‌ترین و کامل‌ترین پارک‌های آبی ایران محسوب می‌شود.

آب بازی وسط دریا در پارک بادی مارینا کیش
کودکان شما می‌توانند در پارک بادی مارینا سرسره بازی کنند و یا از موانع بادی که سر راه آن‌ها قرار گرفته بگذرند. همچنین محوطه اطراف پارک بادی مارینا تحت نظارت غریق نجات‌های مجرب است. البته بهتر است پدر کودکان زیر 5 سال حتما همراه آن‌ها باشند تا کودک با اطمینان خاطر مشغول بازی و شنا شود.

محدودیت پارک بادی مارینا برای مادران
به علت روباز بودن پارک بادی مارینا و نبود حریم خصوصی برای خانم‌ها،‌ فرزندان فقط می‌توانند همراه پدرشان به پارک بادی مارینا بروند. همچنین دختربچه‌ها تا حداکثر سن 11 سال می‌توانند همراه پدرشان، از این پارک بادی لذت ببرند.

بازی کودکان با حیوانات در پارک دلفین کیش
پارک دلفین کیش به عنوان زیست‌گاهی برای دلفین‌ها،‌ شیر‌های دریایی و پنگوئن‌ها ساخته شده که در آن کودکان شما با زندگی این حیوانات مهربان از نزدیک آشنا ‌می‌شوند. حرکت‌های نمایشی دلفین‌ها به همراه مربیان‌شان، غذا دادن به این دلفین‌ها و بازی کردن با شیر‌های دریایی قطعا برای کودک شما و خودتان خاطره انگیز خواهد بود. همچنین پارک دلفین‌های کیش یک تونل آکواریوم دارد که کودک شما می‌تواند با قدم زدن در آن،‌ جریان زندگی آبزیان زیر آب را مشاهده کند.

کشتی آکواریوم؛ جایگزین غواصی برای کودکان
اگر دنیای زیر آب را دیده باشید حتما دوست دارید آن را به فرزندتان نشان دهید. اما به علت آنکه امکان غواصی کردن برای کودکان وجود ندارد، می‌توانید از کشتی آکواریوم برای نشان دادن دنیای زیر آب به کودک‌تان استفاده کنید. کشتی آکواریوم یک نوع کشتی تفریحی با کف و پنجره‌های شیشه‌ای است که به سایت‌های غواصی می‌رود. در نتیجه یکی از بهترین گزینه‌ها برای تفریح کودک‌تان محسوب می‌شود. برای استفاده از این کشتی‌ها باید به اسکله تفریحی کیش بروید.

سواحل مناسب برای شنای کودکان در کیش
نمی‌توان هر ساحلی را در کیش برای شنا کردن و آب بازی کودکان در نظر گرفت. به علت وجود مرجان‌ها در سواحل کیش،‌ امکان دارد که پوست لطیف کودکان در برخورد با مرجان‌ها دچار خراشیدگی شود. به همین دلیل باید ساحل‌های ماسه‌ای اسکله تفریحی یا پلاژ‌ آقایان و بانوان را برای شنا و آب بازی کودکان انتخاب کنید.

بهترین زمان برای شنا کودکان در سواحل کیش
پوست کودک در فصل تابستان به علت داشتن آفتابی سوزان، میتواند آسیب ببیند. فصل زمستان نیز هوا سرد است و شنا در آب کودک را دچار سرماخوردگی می‌کند. در نتیجه بهار و پاییز بهترین فصل‌ها برای شنا کودکان در کیش محسوب می‌شوند. در این فصل‌ها آب خلیج فارس سرد نبوده و از طرفی آفتاب مستقیم و شدید، پوست بچه را نمی‌سوزاند.

خانواده‌های دارای کودک از کدام تفریح‌ آبی جزیره کیش استفاده کنند؟

بینش بیشتر

نام و نام خانوادگی *
شماره همراه: *
در خواست مشاوره در خصوص: *
متن توضیحات ( اختیاری )
پاسخ جمع 1+98 را در فیلد زیر بنویسید ↓

🔔 جهت خروج از سیستم بر روی دکمه زیر کلیک کنید ↓