ملک و سرمایه گذاری در جزیره کیش

خدمات حمل و نقلی در جزیره کیش تنها با خودروهای پلاک کیش ارائه می شود

به نقل از روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات، میثم سام بند سرپرست مدیریت حمل و نقل عمومی این شرکت با اشاره به اهمیت حفظ جایگاه حمل و نقل کیش به عنوان یکی از شاخص های مهم این منطقه گردشگری گفت: در راستای رسیدگی به مطالبات رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی کیش و ساماندهی فعالیت تاکسی های اینترنتی با هماهنگی مراجع ذیربط از این پس تنها خودروهای دارای پلاک کیش مجاز به جابجایی مسافر در این جزیره بوده و انتقال مسافران با خودروی پلاک ملی ممنوع است.
سرپرست مدیریت حمل و نقل عمومی کیش افزود: با همکاری پلیس راهور از این پس با خودروهای پلاک ملی که تحت هرعنوان از جمله تپسی، اسنپ و سایر پلت فرم ها اقدام به جابجایی مسافر در سطح جزیره کنند برخورد قانونی خواهد شد.
سام بند اظهار داشت: بهبود خدمات حمل و نقل و نظارت گسترده بر ارتقای سطح خدمات با هدف تامین رفاه بیشتر شهروندان و افزایش رضایتمندی ساکنان و گردشگران از رویکردهای مهم مدیریت حمل و نقل عمومی شرکت عمران،آب و خدمات است.
لازم به ذکر است ناوگان حمل و نقل عمومی کیش با 560 دستگاه تاکسی سفید، 128 تاکسی زرد و 79 دستگاه مینی بوس به ساکنان و گردشگران خدمات ارائه می کنند.

خدمات حمل و نقلی در جزیره کیش تنها با خودروهای پلاک کیش ارائه می شود

بینش بیشتر

نام و نام خانوادگی *
شماره همراه: *
در خواست مشاوره در خصوص: *
متن توضیحات ( اختیاری )
پاسخ جمع 1+98 را در فیلد زیر بنویسید ↓

🔔 جهت خروج از سیستم بر روی دکمه زیر کلیک کنید ↓