ملک و سرمایه گذاری در جزیره کیش

دوشنبه های تسهیلگری، فرصتی برای رفع موانع سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، رحیم سرهنگی دوشنبه ۱۴ خرداد با سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی همانند سایر دوشنبه ها دیدار و گفتگو داشت. دیدار این هفته به فعالان اقتصادی و جامعه آژانس های گردشگری و خدمات مسافرتی اختصاص داشت که مدیر عامل سازمان منطقه آزاد در نشست های مجزا و تخصصی به هماهنگی بیشتر آژانس های گردشگری و مسافرتی با سازمان منطقه آزاد کیش در راستای توسعه گردشگری جزیره زیبای کیش و قطع دست دلالان تاکید کرد.

رحیم سرهنگی اظهار کرد : این نشست ها به فعالان اقتصادی وسرمایه گذاران این فرصت را می دهد که در فضایی اختصاصی موضوعات خود را با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و تیم اقتصادی وسرمایه گذاری سازمان مطرح کنند و از طرفی دستورات لازم جهت پیگیری موضوع و ارایه راه حل مناسب جهت رفع موارد در همان نشست انجام شود.

مدیر عامل سازمان یکی از مهمترین دستاوردهای این نشست ها را دسترسی آسان به مسئولان ارشد، ایجاد فضای صمیمانه گفتگو بین مسئولان و سرمایه گذاران و حل مسائل و مشکلات با حذف بروکراسی اداری دانست و افزود: دیدار با سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی به صورت هفتگی برگزار خواهد شدتا علاوه بر تسهیل امور، فضای اقتصادی کیش با حذف موانع پویا تر شود.

  اصناف، جوامع، فعالان اقتصادی و سرمایه گذارانی که تمایل دارند در این نشست ها موضوعات و مشکلات خود را مطرح کنند می توانند برای تعیین وقت جلسه روزهای شنبه و یکشنبه با شماره تلفن 09347692999 تماس بگیرند

دوشنبه های تسهیلگری، فرصتی برای رفع موانع سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی

بینش بیشتر

نام و نام خانوادگی *
شماره همراه: *
در خواست مشاوره در خصوص: *
متن توضیحات ( اختیاری )
پاسخ جمع 1+98 را در فیلد زیر بنویسید ↓

🔔 جهت خروج از سیستم بر روی دکمه زیر کلیک کنید ↓