ملک و سرمایه گذاری در جزیره کیش

عرضه ١٢ خودروی وارداتی از روز چهارشنبه

سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی با عرضه‌ی ١٢ محصول برای ثبت‌نام متقاضیان مرحله اول (ثبت‌نامی‌های اسفند ماه سال گذشته) از چهارشنبه هفته جاری به مدت سه روز بازگشایی خواهد شد.

به گزارش ایسنا، پس از گذشت دو هفته از مرحله قبلی ثبت‌نام خودروهای وارداتی برای متقاضیان مرحله اول ثبت‌نام این خودروها که در اسفند ماه سال گذشته با بلوکه کردن ۵۰۰ میلیون تومان در حساب وکالتی خود، اقدام کرده و نوبت‌دهی شده‌ بودند، از صبح روز چهارشنبه (١٣ دی‌ماه)، سایت سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی با عرضه ١٢ محصول برای متقاضیان بازگشایی خواهد شد.

سامانه صرفاً جهت انتخاب خودرو برای ثبت‌نام‌کنندگان مرحله اول از روز چهارشنبه (١٣ دی ماه) تا ساعت ۲۳:۵۹ روز جمعه (١۵ دی ماه) در دسترس خواهد بود تا متقاضیان سه اولویت از سبد محصولات اعلامی در هفتمین دوره عرضه خودروهای وارداتیِ دارای مجوز اقدام کنند.

بر این اساس  هیچگونه ثبت‌نام جدیدی در این مرحله انجام نخواهد شد و تنها سه خودرو عرضه شده و مشتری می‌تواند یک خودرو انتخاب کند.

این دوره عرضه خودروهای وارداتی، هفت محصول دارای قیمت قطعی در مبادی ورودی و پنج محصول دارای قیمت علی‌الحساب در مبادی ورودی برای متقاضیان عرضه شده است.

قابل ذکر است که تخصیص خودروها، بر اساس رتبه ثبت‌نامی اولیه متقاضیان و اولویت انتخابی در این مرحله  انجام می‌گیرد.

عرضه ١٢ خودروی وارداتی از روز چهارشنبه

بینش بیشتر

نام و نام خانوادگی *
شماره همراه: *
در خواست مشاوره در خصوص: *
متن توضیحات ( اختیاری )
پاسخ جمع 1+98 را در فیلد زیر بنویسید ↓

🔔 جهت خروج از سیستم بر روی دکمه زیر کلیک کنید ↓