ملک و سرمایه گذاری در جزیره کیش

واردات پنجاه دستگاه خودرو تجاری به کیش

مهدی ذوقی، گفت: براساس مصوبه هیئت وزیران در خصوص واردات خودرو‌های تجاری، هیبریدی و برقی و مذاکره با چند شرکت دارای صلاحیت در مرحله اول ۵۰ خودرو وارد کیش شد.

وی با اشاره به اینکه ترخیص قطعی خودرو‌های وارد شده به تعیین سهمیه ارزی منطقه آزاد کیش و انجام مراحل قانونی حوزه استاندارد و محیط زیست بستگی دارد، گفت: مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش در حال پیگیری برای انجام این مراحل هستند.

سرپرست مدیریت توسعه تجارت و امور گمرکی منطقه آزاد کیش از ترخیص موقت تعدادی از خودرو‌های وارد شده با هدف تسهیل و تسریع رویه گمرکی خبر داد و افزود: برای پیش خرید خودرو از سوی اشخاص حقیقی و خرید خودروهای حمل و نقل عمومی نیز در آینده نزدیک برنامه ریزی خواهد شد.

ذوقی با اشاره به نقش وزارت صمت، دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و بانک مرکزی در سیاست گذاری واردات خودرو و تصمیم گیری برای ترخیص قطعی خودرو‌ها اشاره کرد و گفت: رقم ثبت آماری واردات برای شرکت‌های مختلف تا هزار خودرو بوده است و با تعیین سقف ارزی از سوی دبیرخانه در قالب سهمیه مجاز خودروها وارد می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: در حدود ۱۵ خودروی هایس و مینی بوس در محوطه گمرک است و برای نوسازی ناوگان حمل و نقل امسال این تعداد خودرو افزایش خواهد یافت.

سرپرست مدیریت توسعه تجارت و امور گمرکی منطقه آزاد کیش، گفت: براساس تصمیم هیئت مدیره سازمان، شرکت سرمایه گذاری در حوزه واردات خودرو‌های تجاری، یکپارچه سازی در ارائه خدمات فروش و پس از فروش و مطالعات بازار نقش آفرینی می‌کند.

واردات پنجاه دستگاه خودرو تجاری به کیش

بینش بیشتر

نام و نام خانوادگی *
شماره همراه: *
در خواست مشاوره در خصوص: *
متن توضیحات ( اختیاری )
پاسخ جمع 1+98 را در فیلد زیر بنویسید ↓

🔔 جهت خروج از سیستم بر روی دکمه زیر کلیک کنید ↓