ملک و سرمایه گذاری در جزیره کیش

دامون ساحلی 2

مساحت زمین: 13500 مترمربع
زیربنای کل: 49209 مترمربع
بنای مفید: 31335 مترمربع
تعداد واحد: 306 واحد ( 12 واحد ویلایی و 294 واحد آپارتمانی در برجهای 20 طبقه)
موقعیت: نوار ساحل شمالی جزیره زیبای کیش، مجاور مجتمع تجاری دامون کیش، قطعه K-21
مساحت واحدها:  65، 90، 100، 130، 165 مترمربع

طبقات دوم الی هفدهم

این پروژه در مرحله تکمیل اسکلت و سقف های بخش برج و شروع نازک کاری بخش ویلائی در حال اجرا و پیشرفت فیزیکی کل پروژه در حد 35% است.

26.561630483304224,53.988487422466285

به همت دکتر مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و دکتر آخوندی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش روز شمار اتمام و تحویل پروژه دامون ساحلی ۲ در جزیره کیش به شماره افتاد.
به گزارش خبرنگار مهر غلامحسین مظفری به همراه  آخوندی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش و جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش از چهار پروژه عمرانی دامون ساحلی، مجتمع مسکونی فرهیختگان، مجتمع خدماتی سرو و  پروژه مسکونی رویای کیش بازدید کرد. مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در این بازدید با تاکید بر لزوم اعتبار سنجی سرمایه گذارانی که قصد اجرای پروژه های عمرانی در کیش دارند گفت: همه در کنار هم هستیم و با اجرای کار مشترک و ایجاد فضایی توام با تفاهم و همکاری می توانیم این اهداف را پیش ببریم و به سرانجام برسانیم.
وی افزود: در پروژه های عمرانی کیفیت کار باید مورد توجه قرار گیرد و در کنار آن سرعت کار و امنیت خاطر مردم که قصد سرمایه گذاری در جزیره کیش را دارند و اطمینان خاطر سرمایه گذارانی که برای سرمایه گذاری وارد این پروژه ها می شوند ایجاد شود.
وی تصریح کرد: در پروژه های مختلف جزیره کیش برخی مسائل پیچیده و چند وجهی وجود دارد. بنابراین تلاش ما این است به سمتی پیش برویم که بتوانیم با مرتفع کردن مشکلات موجود از این شرایط خارج شویم و با تعیین تکلیف پروژه ها فضای عمومی جزیره را به سمت توسعه و آبادانی پیش ببریم و زیر ساخت هایی را ایجاد کنیم که اتفاقات خوبی را در پروژه های عمرانی جزیره شاهد باشیم.
مدیرعامل سازمان منطقه آزا کیش درباره پروژه هایی که با مشکلاتی خاص در روند ساخت مواجه شده اند گفت: تلاش بر این است که به اتمام این پروژه ها کمک کنیم و تعهدات مالی پروژه ها به سازمان را به نحوی مدیریت کنیم که در روند اجرای پروژه ها برای سرمایه گذاران محدودیت یا مشکلی ایجاد نشود و با تفاهم بین دو طرف در خصوص نحوه انجام و پرداخت تعهدات تصمیم گیری شود.
با هدف اطلاع عموم از پایان پروژه ها در برنامه زمان بندی تعیین شده بر نصب روز شمار در هر یک از پروژه های در حال اجرا در جزیره کیش تاکید کرد
همزمان تابلو روز شمار اتمام وتحویل پروژه دامون دریا ۲ واقع در نوار ساحلی شمال جزیره نسب و به شماره افتاد.

در راستای اجرای الحاقیه قرارداد مشارکت دامون ساحلی 2، فیمابین آقای هیراد غفوری و شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش ، به منظور شناسایی و ثبت پیش خرید کنندگان محترم و حسب الزام دستورالعمل شورای محترم تامین جزیره زیبای کیش ، با بررسی و راستی آزمایی و تایید هیئت امنای منتخب مالکین ، شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش و آقای هیراد غفوری اولین فهرست واجدین کد رهگیری به شرح واحدهای مشخص شده به رنگ سبز در نماهای ذیل شناسایی گردیده اند .
برگه مستند کد رهگیری در دفاتر تهران و جزیره کیش پروژه به نشانی ذیل برای تحویل از تاریخ 1398/06/15 آماده می باشد .

جزیره ی زیبا و آرام کیش همواره مورد توجه سرمایه گذاران به دلیل محبوبیت بین مسافران، گردشگران و توریست ها بوده است و هر ساله بیش از یک میلیون نفر برای تفریح، استراحت و … به جزیره ی کیش سفر می کنند. همچنین افراد بسیاری برای کار و زندگی به دلیل شرایط بسیار مناسب اشتغال و آرامش به جزیره زیبای کیش مهاجرت می کنند. در این مقاله به معرفی برج های مسکونی کیش که به صورت پراکنده در مناطق مختلف احداث شده اند، می پردازیم.

با خیال راحت به ما اعتماد کنید

نام و نام خانوادگی *
شماره همراه: *
در خواست مشاوره در خصوص: *
متن توضیحات ( اختیاری )
پاسخ جمع 1+98 را در فیلد زیر بنویسید ↓

🔔 جهت خروج از سیستم بر روی دکمه زیر کلیک کنید ↓