ملک و سرمایه گذاری در جزیره کیش

هتل داریوش

 هتل بزرگ داریوش کیش (Dariush Grand Hotel) که یکی از معروف‌ترین و مجلل‌ترین هتل‌های ایران در جزیره است، اقامتی بی‌نظیر برایتان می‌سازد. معماری این هتل از تخت جمشید و ایران باستان الهام گرفته و یادآور یکی از مهم‌ترین آثار تاریخی جهان است. هتل بزرگ داریوش فرهنگ و تمدن ایران استان را به رخ جهانیان می‌کشد، از این رو این هتل یکی از جاذبه‌های دیدنی این جزیره محسوب می‌شود و نمای بی‌نظیرش چشم هر گردشگری را به خود خیره می‌کند. این هتل در سال 1382 توسط ماهرترین معماران ایرانی بنا نهاده شد از این رو رزرو هتل داریوش کیش و اقامت در آن قطعا تجربه‌ای فوق‌العاده برای مسافران خواهد بود. دریاچه‌ اختصاصی، زمین‌های ورزشی و مجموعه آبی کم‌نظیر آن تنها بخشی از امکانات این هتل است. هتل بزرگ داریوش با 190 واحد اقامتی در قالب سوییت و اتاق پذیرای گردشگران می‌باشد و برای مسافران امکان انتخاب چشم‌انداز اتاقشان با دو نمای روبه دریا و روبه باغ فراهم آورده شده است. هزینه رزرو هتل داریوش کیش با توجه با امکانات رفاهی و تفریحی مدرن و لوکسش، دارای سطح قیمت بالا است و در ایام پیک سفر به خصوص در نیمه دوم سال قیمت آن گران‌تر نیز خواهد بود. این هتل در مرکز جزیره واقع شده است و دسترسی مسافران به مراکز خرید.

26.535073058344082,54.027891755104065

دیدن سواحل مرجانی جزیره و دیدنی‌های کیش آسان می‌باشد. فاصله هتل داریوش کیش تا فرودگاه نیز کمتر از ده دقیقه با ماشین می‌باشد.

جزیره ی زیبا و آرام کیش همواره مورد توجه سرمایه گذاران به دلیل محبوبیت بین مسافران، گردشگران و توریست ها بوده است و هر ساله بیش از یک میلیون نفر برای تفریح، استراحت و … به جزیره ی کیش سفر می کنند. همچنین افراد بسیاری برای کار و زندگی به دلیل شرایط بسیار مناسب اشتغال و آرامش به جزیره زیبای کیش مهاجرت می کنند. در این مقاله به معرفی برج های مسکونی کیش که به صورت پراکنده در مناطق مختلف احداث شده اند، می پردازیم.

با خیال راحت به ما اعتماد کنید

نام و نام خانوادگی *
شماره همراه: *
در خواست مشاوره در خصوص: *
متن توضیحات ( اختیاری )
پاسخ جمع 1+98 را در فیلد زیر بنویسید ↓

🔔 جهت خروج از سیستم بر روی دکمه زیر کلیک کنید ↓