ملک و سرمایه گذاری در جزیره کیش

برج های طلایی 2 کیش

اگر شما نیز به فکر خرید یک واحد آپارتمان در بهترین نقطه ی جزیره کیش می باشید ، این فرصت استثنائی را از دست ندهید. برج های طلایی شماره 2 کیش که دقیقا در رو به روی برج های طلایی کیش در حال ساخت می باشد، یکی از بهترین برج های جزیره با موقعیت و امکانات عالی می باشد.

26.525585353919556,54.03549581766129

این مجموعه در حد فاصله 400 متری دریا ساخته شده است و در طبقه های بالا نمای بسیار زیبایی نسبت به دریا  و ساحل دارد.

برج های طلایی شماره دو کیش با بهترین امکانات و استفاده از درجه یک ترین متریال ها در حال ساخت بوده و از طرفی دارای تنوع بسیار زیادی در پلن های نقشه می باشد.

امکانات رفاهی : استخر ، سونای خشک و بخار ، سالن بدنسازی ، لابی مجلل ، میدان تنیس ، آبنمای موزیکال ، تالار بازی کودکان ، کافی شاپ و خانه داری ⁦ ✔️⁩ دیدزیبای دریا از آرامترین پارک ساحلی کیش – پارک و اسکله مرجان – در تمامی واحدها و از همان طبقه اول. ⁦ ✔️⁩ متریال کاملأ اروپایی و منصوبات و نازک کاری بهترین و بروزترین موجود و مشابه با برج طلایی یک که یکی از برترین و کاملترین برج های مسکونی کیش بحساب می آید. ⁦

واحد های این برج در متراژ های 100 ، 125 ، 130 ، 145 ، 240 و 270 متری می باشد.

این مجتمع دارای امکانات رفاهی از جمله استخر ، سالن های ورزشی ، رستوران ، کافی شاپ ، مهمانسرا و… می باشد.

شرایط پیش فروش برج های طلایی 2 کیش:
۷۰ درصد پیش پرداخت تنظیم قرارداد.

۲۰ درصد اقساط بیست ماهه.

۵ درصد زمان تحویل.

۵ درصد هنگام سند و انتقال مالکیت.

درباره سازنده برج های طلایی 2 کیش:

این مجتمع توسط آقای حسین رباطی یکی از برجسته ترین شخصیت های خراسان و جزیره کیش در حال ساخت می باشد. وی متولد شهرستان نیشابور بوده و از سال 1383 با هدف عمران و آبادانی کیش به سرمایه گذاری و فعالیت در این جزیره مشغول شده است. از جمله پروژه های که وی در کیش انجام داده است می توان به مرکز تجاری کیش ، برج های طلایی کیش مجتمع اداری خدماتی کوروش کیش و هم اکنون برج های طلایی 2 کیش اشاره نمود.

موقعیت مکانی :

بر روی نقشه زیر مکان دقیق برج مشخص شده است.

جزیره ی زیبا و آرام کیش همواره مورد توجه سرمایه گذاران به دلیل محبوبیت بین مسافران، گردشگران و توریست ها بوده است و هر ساله بیش از یک میلیون نفر برای تفریح، استراحت و … به جزیره ی کیش سفر می کنند. همچنین افراد بسیاری برای کار و زندگی به دلیل شرایط بسیار مناسب اشتغال و آرامش به جزیره زیبای کیش مهاجرت می کنند. در این مقاله به معرفی برج های مسکونی کیش که به صورت پراکنده در مناطق مختلف احداث شده اند، می پردازیم.

با خیال راحت به ما اعتماد کنید

نام و نام خانوادگی *
شماره همراه: *
در خواست مشاوره در خصوص: *
متن توضیحات ( اختیاری )
پاسخ جمع 1+98 را در فیلد زیر بنویسید ↓

🔔 جهت خروج از سیستم بر روی دکمه زیر کلیک کنید ↓