ملک و سرمایه گذاری در جزیره کیش

برج آداک کیش

برج های مسکونی آداک در زمینی به  مساحت 8500 متر مربع در سه برج چهارده طبقه طراحی و در حال احداث می باشد.

طبقه منفی یک محل ساخت پارکینگ، طبقه همکف فضاهای عمومی  و از طبقه اول تا چهاردهم در مجموع 159 واحد آپارتمان در متراژها و چشم اندازهای محتلف، حدود 6000 متر مربع محوطه اطراف برج ها با فضا سازی عالی شامل آب نما، آلاچیق، مسیر پیاده روی و دوچرخه سواری، ورودی های وسیع و فضای سبز، زمین برای تنیس و بدمینتون می باشد.

26.557529802248077,53.9430320262909

برجهای مسکونی آداک در در فاز دو نوبنیاد کیش، مجاورت میدان و بزرگراه خلیج فارس در حال ساخت می باشد. این مجموعه علاوه بر معماری مدرن و زیبا و امکانات ارزنده در موقعیتی استثنائی با ۴ چشم انداز مشرف به بزرگراه خلیج فارس و میدان اصلی نوبنیاد ، بلوار اصلی نوبنیاد ، بلوار طوس و خیابان ارگ جنوبی قرار دارد و امکان تردد و دسترسی از رینگ اصلی کیش به سمت مرکز شهر  و کشتی یونانی و غروب را فراهم می کند.

جزیره ی زیبا و آرام کیش همواره مورد توجه سرمایه گذاران به دلیل محبوبیت بین مسافران، گردشگران و توریست ها بوده است و هر ساله بیش از یک میلیون نفر برای تفریح، استراحت و … به جزیره ی کیش سفر می کنند. همچنین افراد بسیاری برای کار و زندگی به دلیل شرایط بسیار مناسب اشتغال و آرامش به جزیره زیبای کیش مهاجرت می کنند. در این مقاله به معرفی برج های مسکونی کیش که به صورت پراکنده در مناطق مختلف احداث شده اند، می پردازیم.

با خیال راحت به ما اعتماد کنید

نام و نام خانوادگی *
شماره همراه: *
در خواست مشاوره در خصوص: *
متن توضیحات ( اختیاری )
پاسخ جمع 1+98 را در فیلد زیر بنویسید ↓

🔔 جهت خروج از سیستم بر روی دکمه زیر کلیک کنید ↓