ملک و سرمایه گذاری در جزیره کیش

برج ساحلی پرشین

مجموعه مسکونی برج های پرشین ساحلی در سواحل شمال جزیره زیبای کیش یکی از آرامترین و زیباترین سواحل دنیا احداث شده است، این مجموعه با برج های باشکوه و وسوسه انگیز همراه با معماری منحصر به فرد و ایده آل و تجهیزات مدرن و شیک در کنار زیبایی طبیعت آرامش و سکونتی ایده آل را برای شما به ارمغان می آورد.

26.5649479431012,53.98534011801531

این برج ها مجموعه ای شیک، مدرن و هوشمند است و از امکانات پیشرفته مطابق با استانداردهای نوین جهانی شامل: BMS، BEMS، Smart Home، Automation و ویژگی های منحصر به فرد زیادی دیگری برخوردار می باشد.

موقعیت مکانی برج های پرشین ساحلی کیش
برج های پرشین در موقعیت جغرافیایی مناسب و ایده آل از جزیره در زمینی به مساحت 11000 متر مربع و در فاصله 120 متری از دریا  در  4 بلوک ساخته شده است. به دلیل قرار گرفتن این برج در کرانه ساحلی جزیره امکان دسترسی سریع و آسان ساکنین به مراکز تجاری و خدماتی فراهم است.

 

طراحی و معماری برج های پرشین ساحلی کیش
مجموعه برج های پرشین با طراحی ویژه و منحصر به فرد با توجه به شکل هندسی خاص زمین، چشم اندازی مستقیم و زیبا از آب های نیلگون خلیج فارس را برای 96 درصد واحدهای آپارتمانی فراهم کرده است و تمامی واحدهای این مجموعه حداقل یک بالکن رو به دریای زیبای خلیج فارس دارند. به دلیل شکل پلان های معماری آن در شرایط مطلوب آب و هوایی به روش کوران مستقیبم امکان تهویه طبیعی هوای واحدها وجود دارد.

 

شاخص های منحصر به فرد و خلاقانه برج های پرشین ساحلی کیش
اساس شکل گیری برج ها از همان ابتدای پروژه تفکر بر مبنای، تلفیق فضای سبز طبقه ای و پشت بامی بوده است و بر همین اساس طراحان شکل ترکیبی پلان ها و برنامه ریزی درست حس بودن در آپارتمان متعارف و سنتی در ارتفاع را برای ساکنین این برج مبدل کرده اند.
واحدهای آپارتمانی دارای تراس های 3 متری با امکان تعبیه فضای سبز می باشند و از طبقه اول تا 20 طبقه دارای برکه ی شنا و فضای سبز اختصاصی می باشد و تکنولوژی و تفکر آرمانی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و از ویژگی های منحصر به فرد این برج مسکونی می باشد.
مجموعه برج های پرشین مشابه یک هتل 5 ستاره است، فرم خطی پلان ها، معماری منحصر به فرد و استقرار واحد ها در یک طرف و مسیر حرکت در طرف دیگر باعث شده است در زمان سوار شدن به آسانسور تا رسیدن به واحد اختصاصی از طبقه اول تا 20 چشم انداز و دید منظره بیرونی و مشرف به دریا داشته باشید.

 

معرفی پلن های برج پرشین ساحلی کیش
برج ساحلی پرشین در چهار بلوک A، B، C و D ساخته شده است که به اختصار در مورد آنها توضیح می دهیم:

بلوک  D
در برج ساحلی پرشین این بلوک نخستین بلوک تحویل داده شده است.
واحدهایی که در این بلوک ساخته شده اند؛ یک خوابه با متراژ 66، 67 و 70 متری و در خوابه با متراژ 105، 125، 113 و 156 متری می باشد.

بلوک C
این بلوک در سال 95 تحویل داده شده است و دومین بلوک بهره برداری شده در برج های پرشین است.
واحدهای این بلوک دو خوابه 117، 149 و 151 متری و سه خوابه 236 متری می باشد.

 

بلوک B
این بلوک به تازگی تحویل داده شده است.
این برج دارای واحدهای دو خوابه 114 و 137 متری و همچنین سه خواب 177 و 189 متری می باشد.

 

بلوک A
این بلوک در حال ساخت می باشد و هنوز تکمیل نشده است.
و دارای واحد های یک خواب 101 متری، دو خوابه 126 و 149 متری و سه خواب 160 و 203 متری می باشد.

 

ویژگی های معماری برج های پرشین ساحلی شامل موارد زیر می شود:

تنوع بلوک ها از 15 تا 21 طبقه مسکونی
دید مستقیم دریا برای 440 واحد
دید طلوع و غروب خورشید
تراس های مناسب مشرف به دریا برای تمام واحدها بدون محدودیت دید
امکانات  برج پرشین ساحلی کیش
این برج ها از امکانات مطلوب و ایده آل برخوردار می باشد که از مهم ترین آن ها می توان موارد زیر را نام برد:
کنترل از راه دور واحدها، 13 دستگاه آسانسور، سیستم هوشمند ساختمانی در ارتباط با مانیتورینگ داخل و خارج ساختمان، سیستم اعلام و اطفای حریق و سیستم مدرن آتش نشانی، آرامش بی نظیر ساحل شمالی، شوتینگ زباله، آنتن مرکزی، سیستم کلایمر (شستشوی شیشه و سرامیک نما)

 

خدمات برج  پرشین ساحلی کیش
این برج ها دارای خدماتی ویژه برای رفاه بیشتر ساکنین است و شامل:
دوطبقه لابی، کافی شاپ اختصاصی، 3 رستوران لوکس، محل نگهداری و بازی بچه ها، استخرهای پشت بامی در ارتفاع 70 متر از سطح دریا، محصور شده با تمام امکانات و فضای سبز اختصاصی تفکیک شده برای بانوان و آقایان، جکوزی، پارکینگ سرپوشیده، سالن آمفی تئاتر، خدمات هتلی، سرایداری و نگهبانی، سالن اجتماعات، مجموعه اداری جهت مدیریت مجتمع، فضای سبز پیرامون برج ها برای پیاده روی و دوچرخه سواری

 

واحدهای مسکونی برج های پرشین ساحلی کیش
برج های پرشین کیش در 4 بلوک و شامل 457 واحد مسکونی  در 29 تیپ متفاوت می باشد که متراز متفاوت از 56 متر تا 236 متر دارند و از فرم های مختلف شامل: آپارتمان، استدیو، تک خوابه، دو خوابه، سه خوابه کوچک و بزرگ برخوردار می باشد.

واحدهای مسکونی دارای سیستم هوشمند داخلی هستند و قابلیت کنترل و برنامه ریزی هوشمند دارند و از طریق اینترنت و موبایل میتوان موارد زیر را کنترل کرد:
ورودی اصلی برق، ورودی اصلی آب،درب ورودی آپارتمان، سیستم برودتی و حرارتی، روشنایی داخلی، پرده اتاق ها، آبگرمکن برقی، لوازم برقی آشپزخانه و سیستم حفاظتی

لازم است بدانید پنت هاوس این برج ها 200 متر مربع زیر بنا دارد و دارای ویژگی های منحصر به فرد و خاص می باشد و به گونه ای طراحی شده که سکونت رویایی را برایتان فراهم کرده است.

جزیره ی زیبا و آرام کیش همواره مورد توجه سرمایه گذاران به دلیل محبوبیت بین مسافران، گردشگران و توریست ها بوده است و هر ساله بیش از یک میلیون نفر برای تفریح، استراحت و … به جزیره ی کیش سفر می کنند. همچنین افراد بسیاری برای کار و زندگی به دلیل شرایط بسیار مناسب اشتغال و آرامش به جزیره زیبای کیش مهاجرت می کنند. در این مقاله به معرفی برج های مسکونی کیش که به صورت پراکنده در مناطق مختلف احداث شده اند، می پردازیم.

با خیال راحت به ما اعتماد کنید

نام و نام خانوادگی *
شماره همراه: *
در خواست مشاوره در خصوص: *
متن توضیحات ( اختیاری )
پاسخ جمع 1+98 را در فیلد زیر بنویسید ↓

🔔 جهت خروج از سیستم بر روی دکمه زیر کلیک کنید ↓