ملک و سرمایه گذاری در جزیره کیش

برج مسکونی اطلس

برج اطلس کیش یکی از مکان های بسیار آرام و مدرن برای زندگی می باشد و همین موضوع سبب شده تا به سرعت در میان کیشوندان محبوب شود و اکثر واحدهای آن در کسری از  ثانیه به فروش برسد. این برج در زمینی به مساحت 3350 متر مربع با زیربنای حدودی 18500 متر مربع در 16 طبقه ساخته شده است

26.537363293581567,54.025979340076454

جالب است بدانید که طراحی اولیه این برج در قالب مسابقه میان مشاوران خبره انجام شده است و این طرح ها برای انتخاب برنده در نمایشگاه های صنعت ساختمان کیش در معرض دید عموم قرار گرفت و حجم زیبای کنونی همان طرحی است که بازدید کنندگان و داوران آن را انتخاب کرده اند. حساسیت های طراحان موجب شده است که همه مقررات ملی ساختمان، الزامات عمومی ساختمان در طراحی پنجره ها و جان پناه ها و نصب علائم و تابلو ها برای ساخت مجتمع اطلس به دقت رعایت شود.آزمایش های بتن و مصالح فلزی، تست جوشکاران، رنگ آمیزی اسکلت برای مقابله با خوردگی، اجرای پوشش های محافظ اسکلت فلزی ساختمان در برابر حریق و حتی رنگ آمیزی اسکلت زیرسازی نما از دیگر قوانینی می باشد که در این پروژه به دقت بر رعایت آن نظارت شده است.

ویژگی های منحصر به فرد برج اطلس کیش
یکی از مسائلی که برای اکثر افراد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است مشخصات برج و یا مجتمع مسکونی می باشد زیرا این مورد مستقیما با جان مالکین در ارتباط می باشد به همین منظور ما می خواهیم در این قسمت امکانات برج اطلس را که سبب می شود آرامش را به شما و خانواده عزیزتان هدیه کند معرفی کنیم این مشخصات شامل موارد زیر می باشد:

پوشش مقاوم و ضد حریق برج اطلس: پوشش های ضد حریق منجر می شود تا مقاومت ستون های سازه در برابر تنش های حرارت زیاد شود این کار علاوه بر پایدار نگه داشتن سازه کمک میکند تا افراد فرصت بیشتری برای گریز و نجات داشته باشند.

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان: سیستم مدیریت ساختمان مبتنی بر رایانه ی مرکزی است و تاسیسات برقی و مکانیکی ساختمان را پایش، کنترل و مدیریت می کند.

آتش نشان هوشیار: این سیستم برای بالا بردن امنیت مالکین ساختمان می باشد که با استفاده از ویژگی سیستم حریق در اسرع وقت کنترل می شود و از میزان خسارت رساندن به ساختمان تا حد زیادی جلوگیری خواهد شد.

سیستم نورپردازی نما: نمای ساختمان یکی از ویژگی هایی است که سبب زیبایی سازه می شود و تاثیر بسیار زیادی در ایجاد شکل گیری حال و هوای فضای شهرها دارد به همین دلیل برج اطلس کیش نورپردازی مدر و شیکی دارد و می توانید معماری زیبای این ساختمان را در شب به خوبی مشاهده نمایید.

جزیره ی زیبا و آرام کیش همواره مورد توجه سرمایه گذاران به دلیل محبوبیت بین مسافران، گردشگران و توریست ها بوده است و هر ساله بیش از یک میلیون نفر برای تفریح، استراحت و … به جزیره ی کیش سفر می کنند. همچنین افراد بسیاری برای کار و زندگی به دلیل شرایط بسیار مناسب اشتغال و آرامش به جزیره زیبای کیش مهاجرت می کنند. در این مقاله به معرفی برج های مسکونی کیش که به صورت پراکنده در مناطق مختلف احداث شده اند، می پردازیم.

با خیال راحت به ما اعتماد کنید

نام و نام خانوادگی *
شماره همراه: *
در خواست مشاوره در خصوص: *
متن توضیحات ( اختیاری )
پاسخ جمع 1+98 را در فیلد زیر بنویسید ↓

🔔 جهت خروج از سیستم بر روی دکمه زیر کلیک کنید ↓