ملک و سرمایه گذاری در جزیره کیش

برج مسکونی شهر آفتاب

برج های شهر آفتاب کیش
برج های شهر آفتاب کیش یکی از بزرگترین و قدیمی ترین انبوه سازی در جزیره کیش به شمار می رود. شهر آفتاب کیش مکانی بسیار مطلوب و بی نظیر برای سکونت و زندگی، استراحت، کار، تفریح و ورزش را فراهم کرده است، نقطه عطف و مزیت این برج ها قرار گرفتن در نزدیکی دریا و آرامش آب های نیلگون خلیج فارس و سواحل ماسه ای بی نظیر آن است.

در طراحی شهر آفتاب کیش از 125000 مترمربع زمین، 30 درصد آن به برج ها و 70 درصد به فضای سبز و دسترسی ها اختصاص داده شده است. مجموعه برج های شهر آفتاب مطابق با استاندارد ها و تکنولوژی نوین توسط مهندسان خارجی طراحی و ساخته شده است. 
لازم است بدانید طی 8 سال گذشته در این مجموعه سه برج 9 طبقه و شش برج 8 طبقه در مجموع با 750 واحد اقامتی احداث و به مالکین برای سکونت تحویل گردیده است، در سال 1391 نیز چهار برج 17 طبقه با مجموع 480 واحد آپارتمانی به آن اضافه شده است.

امکانات برج های شهر آفتاب کیش
برج های شهر آفتاب کیش دارای امکانات مطلوب و ایده آل برای رفاه حال ساکنان است که از مهم ترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
آسانسور های مدرن، عایق بندی صوتی و حرارتی همراه با شیشه های دو جداره، سیستم خودکار آب شیرین کن در مجموعه، سیستم تهویه مطبوع و دستگاه های خنک کننده، پارکینگ، سالن مجهز بدنسازی، استخر سرپوشیده با تراس آفتاب، حمام ترکی، سونا و جکوزی، اسپا، فضای سبز گسترده، سالن اجتماعات، سیستم دوربین مدار بسته و اینترنت، امکان پارک و حفاظت از قایق های شخصی ساکنین.

26.5278450308291,54.031378626823425

برج های 8 تا 16 طبقه رو به دریا و مشتمل برامکانات اقامت _ تفریحی، پلاژهای اختصاصی، اسکله تفریحی، باشگاه ورزشی دریایی، رستوران های دریایی، فروشگاه های متنوع طراحی شده اند، این برج ها دارای متراژهای متنوع می باشند.
در این مجموعه بزرگ مسکونی و فاز یک تعداد 60 بلوک بهره برداری شده است و 4 بلوک از فاز دو در حال ساخت است، طراحی و ساخت برج های 16 طبقه توسط شرکت مهندسان خارجی نظارت و اجرا می شود.

معماری برج های شهر آفتاب کیش
این برج با طراحی منحصر به فرد، اجرای با کیفیت و بکارگیری مصالح درجه یک ایرانی و خارجی یکی از مطلوب ترین و ایده آل ترین برج های مسکونی کیش محسوب می گردند. برج های شهر آفتاب کیش با وجود نگهبانان و دوربین های مداربسته سراسری امنیت فوق العاده ای برای ساکنین ایجاد کرده اند. واحدهای برج های های شهر آفتاب دارای سند قطعی می باشد.

لازم است بدانید که این برج ها دارای فضای سبز بسیار زیبا  با مساحت 60000 متر مربع می باشند.

جزیره ی زیبا و آرام کیش همواره مورد توجه سرمایه گذاران به دلیل محبوبیت بین مسافران، گردشگران و توریست ها بوده است و هر ساله بیش از یک میلیون نفر برای تفریح، استراحت و … به جزیره ی کیش سفر می کنند. همچنین افراد بسیاری برای کار و زندگی به دلیل شرایط بسیار مناسب اشتغال و آرامش به جزیره زیبای کیش مهاجرت می کنند. در این مقاله به معرفی برج های مسکونی کیش که به صورت پراکنده در مناطق مختلف احداث شده اند، می پردازیم.

با خیال راحت به ما اعتماد کنید

نام و نام خانوادگی *
شماره همراه: *
در خواست مشاوره در خصوص: *
متن توضیحات ( اختیاری )
پاسخ جمع 1+98 را در فیلد زیر بنویسید ↓

🔔 جهت خروج از سیستم بر روی دکمه زیر کلیک کنید ↓