ملک و سرمایه گذاری در جزیره کیش

برج های رویای کیش

پروژه رویای کیش در زمینی به مساحت ۸۲,۱۱۳ متر مربع در ساحل مرجان جزیره کیش در دو بخش ویلایی به زیر بنای  ۲۵۰۰۰متر مربع و برج های با زیربنای ۹۸,۵۰۰ متر مربع طراحی و شروع به کار گردید. بخش ویلایی شامل ۱۶۲ واحد در ۲۷ بلوک ۴ طبقه در سال ۱۳۹۲ تکمیل و به خریداران تحویل گردید. بخش برج ها، شامل ۶۵۵ واحد در ۵ برج ۱۸ طبقه در حال انجام می باشد. برج های مسکونی رویای کیش علاوه بر بخش های مسکونی، شامل ۳۶۰۰۰ متر مربع محوطه سازی و فضای سبز، پارکینگ زیر زمینی و مجموعه ورزشی شامل استخر و GYM می باشد.

26.52369233885395,54.03791999813621

شرکت تیسا در زمینی به مساحت 82113 متر مربع مجتمع مسکونی رویای کیش را راه اندازی کرد که در این پروژه از 5 برج و تعدادی مجتمع های ویلایی و آپارتمانی ساخته شده است. این پروژه توسط شرکت کیش رویای زندگی و توسعه کیش طراحی و پی ریزی شده است. اگر شما به دنبال آرامش بخش ترین مکان اقامتی با منظره دید بسیار عالی در جزیره کیش هستید این مقاله می تواند شما را در این زمینه یاری نماید.

معرفی کامل برج های رویای کیش
برج های این مجموعه تماما دارای ویژگی های یکسان می باشد به عنوان مثال هر کدام از این برج ها در زمینی به مساحت 19.707 متر زیربنای کل با 14.412 متر مربع زیر بنای مفید می باشد. طراحی این برج های 18 طبقه به صورت مثلث رو به دریا است که 126 واحد مسکونی(در هر طبقه 7 واحد) با مساحت تقریبی 68 تا 170 متر مربع را دارا می باشد.( تصویر مثلث رو به بالا برج رویای کیش در شکل زیر مشخص شده است)

سازه این برج یا 5 گانه سازه فلزی است این نوع سازه ها در برابر زلزله بسیار مقاوم می باشد که با خریداری این واحدهای می توانید با خیال راحت از جان خود و خانواده عزیزتان محافظت کنید. جالب است بدانید که طراحی این برج ها به آسمان اشاره دارد که همین موضع سبب شده است تا تمامی واحدها منظره دید بسیار زیبایی رو به دریا داشته باشد.( منظره دید هر کدام از واحدها در ادامه با تصاویر مربوطه قرار گرفته است)

پلان واحدهای برج رویای کیش
پلان طبقات برج رویای کیش از طبقه دوم تا شانزدهم مشابه یکدیگر می باشد اما در طبقه هفدهم این پلان ها به طور کامل متفاوت می شود و سه واحد در پنت هاوس با متراژ های بسیار بیشتر قرار گرفته است. تصاویر این پلان ها در ادامه قرار داده شده است

واحد شماره یک برج های رویای کیش(دو خوابه)
دقیقا رو به دریا می باشند و منظره دید بسیار عالی را دارا هستند این واحدها با 171 متر دارای 2 خواب می باشند.

واحد شماره دو برج رویای کیش(سوئیت)
این واحدها با 61 متر مربع به سوئیت معروف می باشند و اتاق خواب ندارند در اکثر برج های جزیره کیش سوئیت های برج منظره دید زیبایی را دارا نیست اما سوئیت های این برج منظره دید بسیار عالی رو به دریا دارند و همچنین در طول روز این واحدها غرق نور می باشد.

واحد شماره سه برج رویای کیش(یک خواب)
این واحد با 89 متر مربع یک اتاق را در دل خود جای داده است و دارای منظره دید دریا می باشند.

واحد شماره چهار برج رویای کیش( تنها واحد 3 خوابه برج)
این واحدها دارای 146 متر مربع می باشد که سه اتاق در این واحدها طراحی شده است و مناسب افرادی می باشد که تعداد اتاق ها و همچنین نورگیر بودن واحد برای آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

واحد شماره پنج برج رویای کیش(دو خواب)
این واحد دارای 111 متر مربع می باشد که دو اتاق را در دل خود جای داده است.

واحد شماره شش برج رویای کیش(یک خواب)
این واحدها با 91 متر مربع یک اتاق خواب دارند و همانطور که در تصویر مشاهده می کنید منظره دید خوبی به دریا و همچنین جزیره را دارا می باشند.

واحد شماره هفت برج رویای کیش(یک خواب)
این واحدها با 92 متر مربع دارای یک اتاق خواب می باشند و منظره دید نسبتا خوبی به دریا و جزیره دارند.

واحد شماره هشت برج رویای کیش( دو خواب)
متراژ این نوع واحد ها 90 متر مربع می باشند که با دو اتاق طراحی شده اند.

معرفی کامل ویلاهای رویای کیش
همانطور که گفته شد این مجتمع مسکونی دارای 27 بلوک ویلایی با زیر بنای 18750 متر مربع در 4 طبقه روی زمین می باشد و این مجتمع های ویلایی روبروی 5 برج قرار گرفته است که زیبایی خاصی را به این پروژه هدیه کرده اند. لازم به ذکر است که در مجموع 162 واحد( 50 تا 140 متر مربع) در این مجتمع مسکونی وجود دارد. بخش ویلایی این پروژه به طور کامل به پایان رسیده است.

موقعیت مکانی پروژه رویای کیش
برج های رویای کیش این پروژه در مجاورت دریا جنب میدان مرجان و در قطعه VC168 قرار گرفته است و برج های طلایی کیش در کنار این برج ها کاملا دیده میشود، چنانچه تمایل دارید آدرس دقیق این برج ها را مشاهده نمایید، می توانید بر روی نقشه زیر کلیک نمایید.

امکانات برج رویای کیش
امکانات رفاهی برج ها یکی از موارد مهمی است که می توانید سبب راحتی و آسایش ساکنین آن مجتمع شود از این رو مهندسان و سازندگان برج رویای کیش تمامی امکانات رفاهی مورد نیاز مالکین را در داخل برج ها قرار داده اند، این امکانات شامل موارد زیر می شود:

سیستم مدیریت هوشمند BMS
دوربین مدار بسته
سیستم اعلام و اطفاء حریق
آنتن مرکزی
سیستم برق گیر و ارتینگ
سیستم دفع فاضلاب و ذخیره آب مصرفی
آسانسور
کافی شاپ
سالن های ورزشی و آموزشی
فضا بازی کودکان
محوطه و فضای سبز اختصاصی
رینگ پیاده روی، آلاچیق و آبنمای موزیکال
پارکینگ طبقاتی

جزیره ی زیبا و آرام کیش همواره مورد توجه سرمایه گذاران به دلیل محبوبیت بین مسافران، گردشگران و توریست ها بوده است و هر ساله بیش از یک میلیون نفر برای تفریح، استراحت و … به جزیره ی کیش سفر می کنند. همچنین افراد بسیاری برای کار و زندگی به دلیل شرایط بسیار مناسب اشتغال و آرامش به جزیره زیبای کیش مهاجرت می کنند. در این مقاله به معرفی برج های مسکونی کیش که به صورت پراکنده در مناطق مختلف احداث شده اند، می پردازیم.

با خیال راحت به ما اعتماد کنید

نام و نام خانوادگی *
شماره همراه: *
در خواست مشاوره در خصوص: *
متن توضیحات ( اختیاری )
پاسخ جمع 1+98 را در فیلد زیر بنویسید ↓

🔔 جهت خروج از سیستم بر روی دکمه زیر کلیک کنید ↓