ملک و سرمایه گذاری در جزیره کیش

برج مسکونی خرداد کیش

پروژه ستاره کیش ترکیبی از واحد های اقامتی ویلایی و آپارتمانی می باشد، این پروژه دارای 68 واحد ویلایی و 10 برج مختلف 10 تا 14 طبقه می باشد، پروژه ستاره کیش در سال 1393 به دلیل استفاده از ویژگی های طراحی به عنوان سازه برتر در کشور شناخته شده است.

26.544915024273763,53.996622562408454

امکانات و خدمات برج ستاره کیش
این برج ها از امکانات و خدمات ایده آل برای سکونتی همراه با آسایش و آرامش برخوردار می باشد، برای استفاده ساکنین این برج از هوای پاک منطقه محوطه برج ستاره کیش دارای مسیر دوچرخه سواری، فضای سبز با مساحت حدود 20 هزار متر مربع می باشد.
همچنین این برج دارای امکاناتی همچون: مجتمع تجاری و مرکز خرید، رستوران، کافی شاپ، فضای تفریحی و ورزشی، دریاچه مصنوعی و حمل و نقل است که به ساکنان خدمات مطلوب را ارائه می دهند و رضایت آنان را برآورده می نماید.

این برج ها دارای امکانات مطلوب جهت تفریح، ورزش و سرگرمی ساکنان می باشد که می توان به مواردی همچون: جکوزی، بیلیارد، سالن بدنسازی، پینگ پنگ و زمین بازی فوتبال، والیبال و بسکتبال جهت رفاه بیشتر ساکنان اشاره کرد.

امکانات ایمنی و امنیتی برج های ستاره کیش
این برج ها برای رفاه و آرامش ساکنان دارای نگهبان به صورت 24 ساعته است و علاوه بر آن ساختمان برج ها از امکاناتی همچون دوربین مدار بسته در قسمت های مختلف، سیستم دزدگیر، درب ضد سرقت، سیستم اعلام حریق و سیستم اطفا حریق برخوردار می باشد.

برج خرداد ستاره کیش
این برج نیز دارای دو بلوک  13 طبقه می باشد که بلوک های شماره 72 و 73 برای برج ستاره خرداد تعریف شده اند، این برج در مجموع دو بلوک خود دارای 189 واحد اقامتی است که در تیپ های یک خوابه، دو خوابه و سه خوابه طراحی شده اند و از امکانات و طراحی ایده آل برای سکونتی دلنشین برخوردار هستند، واحدهای پنت هاوس این برج در طبقه بالایی بلوک ها قرار گرفته اند.

جزیره ی زیبا و آرام کیش همواره مورد توجه سرمایه گذاران به دلیل محبوبیت بین مسافران، گردشگران و توریست ها بوده است و هر ساله بیش از یک میلیون نفر برای تفریح، استراحت و … به جزیره ی کیش سفر می کنند. همچنین افراد بسیاری برای کار و زندگی به دلیل شرایط بسیار مناسب اشتغال و آرامش به جزیره زیبای کیش مهاجرت می کنند. در این مقاله به معرفی برج های مسکونی کیش که به صورت پراکنده در مناطق مختلف احداث شده اند، می پردازیم.

با خیال راحت به ما اعتماد کنید

نام و نام خانوادگی *
شماره همراه: *
در خواست مشاوره در خصوص: *
متن توضیحات ( اختیاری )
پاسخ جمع 1+98 را در فیلد زیر بنویسید ↓

🔔 جهت خروج از سیستم بر روی دکمه زیر کلیک کنید ↓