ملک و سرمایه گذاری در جزیره کیش

یاسین کیش

این پروژه برای اولین بار در جزیره با طراحی بام سبز و با ایجاد ایستگاه آسانسور و بام و امکان استفاده تمام ساکنین از فضای سبز آلاچیق و آبنماهای بام با دید مستقیم دریا میسر خواهد شد

 

26.52689469853081,54.02876079082489

پروژه مذکور در نوار ساحلی غرب شهر آفتاب به مساحت 630/2 متر مربع در فاصله بسیار کمی از ساحل دریا و پارک و بازار مرجان و در مجاورت پروژه شهر آفتاب واقع شده است . برای اولین بار در جزیره با طراحی بام سبز و با ایجاد ایستگاه آسانسور در بام و امكان استفاده تمام ساكنین از فضای سبز آلاچیق و آبنماهای بام با دید مستقیم دریا میسر خواهد شد. با توجه به بالا بودن رطوبت و عدم كیفیت ماسه و آب جزیره كه موجب خورندگی آهن آلات مختلف سازه می گردد و به همین دلیل عملاً‌ عمر اسكلت در جزیره حدود 40 سال است ولی با انجام كار كارشناسی و بكارگیری مشاورین مجرب و اجرای حفاظت كاتدیك در سازه احداثی ، عملاً‌ عمر اسكلت پروژه یاسین كیش حداقل تا 100 سال افزایش می یابد . در احجام نما با بكارگیری مصالح و طراحی مناسب ، همچنین در طراحی داخلی با در نظر گرفتن بیشترین فضای مفید و جدا سازی حریمهای خصوصی و عمومی واحدها تلاش شده است تا حداكثر رضایتمندی ساكنین تامین گردد .   بكارگیری سیستم برق هوشمند كه با این سیستم علاوه بر كنترل مصرف انرژی در هر واحد امكان كنترل واحد از طریق اتصال به شبكه اینترنت و راه دور میسر خواهد بود . 

جزیره ی زیبا و آرام کیش همواره مورد توجه سرمایه گذاران به دلیل محبوبیت بین مسافران، گردشگران و توریست ها بوده است و هر ساله بیش از یک میلیون نفر برای تفریح، استراحت و … به جزیره ی کیش سفر می کنند. همچنین افراد بسیاری برای کار و زندگی به دلیل شرایط بسیار مناسب اشتغال و آرامش به جزیره زیبای کیش مهاجرت می کنند. در این مقاله به معرفی برج های مسکونی کیش که به صورت پراکنده در مناطق مختلف احداث شده اند، می پردازیم.

با خیال راحت به ما اعتماد کنید

نام و نام خانوادگی *
شماره همراه: *
در خواست مشاوره در خصوص: *
متن توضیحات ( اختیاری )
پاسخ جمع 1+98 را در فیلد زیر بنویسید ↓

🔔 جهت خروج از سیستم بر روی دکمه زیر کلیک کنید ↓